سوالات متداول

سوال تاریخ ضمانت درج شده بر پشت محصول نشان دهنده چیست؟
پاسخشرکت یکتا افروز تاریخ اتمام گارانتی را در پشت یا کنار محصول به صورت لیزر پرینت حک می کند که طبعا پس از اتمام تاریخ محصول مورد نظر فاقد گارانتی می باشد، ولی مصرف کنندگان میتوانند از خدمات پس از فروش شرکت پس از اتمام تاریخ گارانتی با هماهنگی با بخش خدمات پس از فروش استفاده کنند
نکته مهم؛ در برخی از موارد خاص با هماهنگی های لازمه نمایندگان و عاملین فروش با شرکت تاریخ گارانتی از زمان صدور فاکتور محاسبه می شود.
سوال یکتا افروز در کدام شهرها نمایندگی دارد؟
پاسخبا توجه به استقبال فراوان از محصولات یکتا افروز این شرکت در حال جذب نمایندگی از شهرهای مختلف می باشد لذا برای اطلاع از نمایندگی ها ی کشور با شماره ۰۲۱۶۶۷۴۹۵۰۰ تماس حاصل فرمایید.
سوال در صورت آسیب فیزیکی و شکستگی محصول چه باید کرد؟
پاسخلازم به ذکر است خریداران محترم ملزم به کنترل و سلامت کالا در هنگام خرید و تحویل از فروشنده می باشد لذا بدیهی است به دلیل عدم امکان پیگیری نحوه وقوع آسیب فیزیکی به محصول، کالا فاقد گارانتی می باشد اما شرکت یکتا افروز ، همواره آماده پاسخگویی و ارائه خدمات فاقد گارانتی نیز می باشد.
سوال چگونه می توان از خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت یکتا افروز دس از اتمام تاریخ ضمانت استفاده کرد؟
پاسخبا توجه به مستهلک شدن همزمان کلیه قطعات محصولات، پس از اتمام گارانتی، مشتریان گرامی میتوانند همواره با هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش، از خدمات پس از فروش شرکت یکتا افروز استفاده کنند.
سوال آیا یکتا افروز از تکنولوژی DOB (بدون درایور) در تولید محصولاتش استفاده میکند؟
پاسخخیر، به دلیل عدم ارائه کیفیت مطلوب در محصولات با تکنولوژی DOB یا همان فاقد درایور یا نصب درایور روی LED بصورت قطعات قابل رویت و همچنین داشتن فیلیکر یا همان سوسو زدن که به راحتی با دوربین موبایل قابل تشخیص هست و همچنین به دلیل ضعف در وقوع نوسانات برق شهری بصورت کم نور و پر نور شدن و درنتیجه عدم امکان ارائه دو سال گارانتی برای این دسته از محصولات، شرکت یکتا افروز فاقد هر گونه محصول تولیدی با تکنولوژی DOB می باشد.
سوال در صورت عدم پاسخگویی مناسب نمایندگان برای ارائه خدمات پس از فروش چه باید کرد؟
پاسخدر اینگونه موارد خاص با رجوع به سایت شرکت یکتا افروز قسمت خدمات پس از فروش بخش شکایات، موضوع مورد نظر خود را صرفا با قراردادن نام، شهر و شماره تماس خود، فارغ از اعلام مشکل ثبت نمایید تا کارشناسان ما بلافاصله موضوع را پیگیری نمایند.
سوال چگونه از اخبار، نمایشگاه ها و محصولات جدید شرکت یکتا افروز اطلاع پیدا کنیم؟
پاسخشما میتوانید با ثبت اطلاعات تماس خود در بخش خبرنامه سایت یکتا افروز از اخبار، تاریخ نمایشگاه هاو محصولات جدید باخبر و همچنین کاتالوگ محصولات را دریافت نمایید.